💗 😍 شروع ثبت نام دوره های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین 😍 💗

با ما در ارتباط باشید . . .

💗 😍 شروع ثبت نام دوره های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین 😍 💗

جهان نما > مقالات تخصصی > پروژه آماده افتر افکت چیست؟ تمام مراحل استفاده از پروژه آماده افترافکت

پروژه آماده افتر افکت چیست؟ تمام مراحل استفاده از پروژه آماده افترافکت

پروژه آماده افتر افکت چیست؟

پروژه آماده افتر افکت چیست؟ تمام مراحل استفاده از پروژه آماده افترافکت

پروژه آماده افتر افکت چیست؟پروژه های آماده افتر افکت در واقع پروژه های از قبل آماده شده و قابل سفارش سازی می باشند. از آنجا که افترافکت طرفدار زیادی بین گرافیست ها و تدوینگران دارد ، پروژه های زیاد و متنوعی بطور آماده قرار دارد که همه کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

 

پروژه آماده افتر افکت چیست؟

پروژه آماده افتر افکت بطوری طراحی می شود. که کاربران به راحتی بتوانند اجزای مورد نیاز طراحی خود را با مواردی مانند : رنگ ، متن ، فوتیج و .. تغییر دهند تا به نتیجه دلخواه خودشان برسند. این ترفند بدون اینکه نیاز به تغییر ساختار فایل داشته باشید به شما کمک می کند که خروجی مورد نیاز خود را داشته باشید. همچنین در زمان خود صرفه جویی کنید و جلوه های ویژه بصری و موشن گرافیک برای عرضه بهتر کسب و کار خود تولید کنید.

در استفاده از این سری پروژه ها تنها موضوع مهم ، توانایی کاربران میباشد. که باید با موارد ابتدایی کار با نرم افزار افترافکت آشنایی داشته باشد. هرچه مهارت کاربر در کار با ابزار های افترافکت کامل تر باشد ، نتیجه بهتری از تغییرات بدست می آورد.

 

چرا از پروژه های آماده استفاده کنیم؟

  • آموزش نوع استفاده از ابزار
  • صرفه‌جویی در هزینه‌ها
  • تنوع و خلاقیت
  • صرفه‌جویی در زمان

 

نحوه استفاده از پروژه افترافکت

برای استفاده از پروژه افترافکت لازم است با کلیک دوبل روی فایل پروژه با پسوند aep آنرا در نرم افزار افترافکت باز کنید. همینطور میتوانید ابتدا برنامه افترافکت را باز کنید، سپس به منوی File بروید و Open را انتخاب کنید و در سیستم خود فایل پروژه را پیدا کنید و با کلیک دوبل آنرا در برنامه باز کنید.

برای استفاده از پروژه افترافکت ابتدا فایل پروژه را در افترا افکت اجرا کنید.

با اجرای هر پروژه ، در سمت چپ برنامه پنل Project وجود دارد ، فایل های وارد شده در پروژه را در آن مشاهده میکنید.

هر پروزه در افترافکت در یک Composition اجرا می شود که ابزار های نرم افزار در آن اجرا میشوند.

در فضای پایین برنامه پنل Timeline و در سمت چپ آن پنل Layers قرار دارد که بخش‌های مختلف ویدیو و صدا و اجزای گرافیکی در کنار هم قرار میگیرند تا ویدیوی نهایی را تشکیل میدهند.

پروژه های افتر افکت ممکن است صد ها لایه و المان داشته باشد ولی در اکثر پروژه ای آماده این ساختار به نحوی چیده شده است که شما به سادگی می توانید اجزای مورد نیاز خود را جایگزین کنید.

در پروژه های آماده افترافکت کامپوزیشن ها مرتب چیده می شوند تا دسترسی راحتی به اجزای مختلف داشته باشید. برای مثال اگر یک پروژه نمایش لوگو داشته باشید با عباراتی مثل CHANGE LOGO HERE یا Replace Logo Here یا از این قبیل مواجه می شوید که به شما برای شخصی سازی کمک میکند. همچنین فایل هایی به عنوان راهنما در پروژه های آماده قرار دارد تا راحت تر بتوانید تغییرات خود را انجام دهید.

فهرست مطالب

جدیدترین های وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید